tisk.png, 294B

České Vánoce - účesy a gastronomie

Vánoční atmosféra byla cítit v Galerii moderního umění v Roudnici nad Labem. Zasloužili se o to žáci a žákyně Soukromé podřipské SOŠ a SOU o.p.s., kteří představili tradiční české vánoční pokrmy a tématické účesy. Došlo tak ke spojení výtvarného, gastronomického a kadeřnického umění. Návštěvníci mohli obdivovat nejenom aktuální výstavu Pašijového cyklu z kostela Narození Panny Marie v Roudnici nad Labem od Hanse Hesseho doplněnou o odborný výklad, ale také ukázky prací studentů Podřipské školy. Ti přímo v galerii vytvářeli účesy, zdobili vánoční cukroví nebo podávali nealkoholický punč. Kulturně gastronomická akce se snažila přispět k posílení tradičního vnímání českých Vánoc a byla další společnou aktivitou Galerie moderního umění a Podřipské školy.

Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a úspěšný nový rok.

Autor: vedení školy

České Vánoce v Galerii


Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena