tisk.png, 294B

Hráli jsme Evropě

Druhý pracovní týden v květnu byl na Soukromé podřipské střední odborné škole a SOU o.p.s. velmi pestrý. Vedle běžné výuky byl zahájen kurz účetnictví a proběhl kurz ozdobného vykrajování ovoce a zeleniny. Hlavním důvodem byla ovšem závěrečná pracovní schůzka projektu Motivalue. Tříleté projektové úsilí sedmi škol z šesti evropských zemí se uzavřelo v našem městě. Tato významná událost si vyžádala nevšední kulturně – pracovní program.

V době evropského předsednictví jsme se rozhodli reprezentovat Českou republiku hudebními skladbami českých autorů. Proto se v pondělí 11.5. konal koncert „Soukromá podřipská SOŠ a SOU o.p.s. hraje Evropě“, nad kterým převzal záštitu starosta města pan Dr. Josef Bakeš. Salonní orchestr, pod dirigentským vedením PhDr. Ondřeje Šedivého, předvedl famózní výkon a přítomným hostům poskytl velmi kvalitní kulturní zážitek. Projektoví partneři, hosté z Evropy, zástupci města Roudnice nad Labem, sponzoři, učitelé a přátele školy vytvořili téměř dvouset hlavé publikum. Akce měla zdařilý průběh, za což patří dík sponzorům, městu Roudnice nad Labem, vyučujícím, hosteskám a Salonnímu orchestru.

Koncert nezůstane osamocen, do budoucnosti chceme vytvořit školní tradice, které budou příležitostí k poděkování všem partnerům naší školy. Je to dalším logickým krokem pro intenzivnější otevření Podřipské školy veřejnosti. Tento rok jsme zprovoznili školní kadeřnictví, nabízíme kurzy a školení, jsme schopni zajistit raut a další pohoštění. Motivalue je jedním z celé řady projektů, probíhající na Soukromé podřipské SOŠ a SOU o.p.s., které pomáhají zkvalitnit výuku.

SPONZOŘI AKCE
Fotografie

Autor: Richard Červený



Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena