tisk.png, 294B

MSJ ve slalomu na divoké vodě

Škola se stala partnerem pro velkou mezinárodní sportovní událost na Podřipsku - Mistrovství světa juniorů ve vodním slalomu 2008 v Roudnici nad Labem, které se konalo poslední červencový víkend. O další zkušenosti z reálného života tak jsou bohatší někteří žáci naší školy. Jsme hrdí na to, že jsme mohli být součástí týmu, který perfektně připravil celou akci. Zároveň patří dík všem zainteresovaným žákům a pracovníkům školy, kteří pracovali naprosto profesionálně a vše řešili s úsměvem. Byla to spousta práce, ale stálo to za to.

Fotografie z akce.

Autor: Vedení školySoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena