tisk.png, 294B

Mezinárodní veletrh fiktivních firem 2009

15.ročník Mezinárodního veletrhu fiktivních firem letos proběhl ve dnech 25.-27. března. Na Výstavišti Praha nechyběla ani fiktivní firma Kemp Labe, s.r.o., která pracuje při Soukromé podřipské SOŠ a SOU o.p.s..

Každý rok se veletrhu účastní stále více fiktivních společností (180 tuzemských i zahraničních firem) a během posledních dvou let byla tato akce největší v Evropě a druhá největší na světě (1. v New Yorku).

Studenti se díky vystavování učí nejenom spolu obchodovat, komunikovat, ale také vzdorovat silné konkurenci. Dalším významných bodem je vytvoření výstavního stánku, katalogu a reklamních spotů. Nutno podotknout, že fantazie studentů středních škol je opravdu široká a obohacená škálou nápadů.

Z letošního veletrhu si neseme další zkušenosti a ponaučení. Nyní víme, co vylepšit a zdokonalit v naší fiktivní firmě Kemp Labe, s.r.o..

Fotografie

Autor: Studenti 4MOCSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena