tisk.png, 294B

Mezinárodní veletrh fiktivních firem

Po roční pauze se studenti Podřipské školy opět aktivně zúčastnili Mezinárodního veletrhu fiktivních firem. Třída 4MOC, která převzala školní cvičnou firmu Kemp LABE, s.r.o., si vyzkoušela navazování obchodních kontaktů a další podnikatelské činnosti spojené s výstavnictvím.

Na 17. ročníku veletrhu vystavovalo 186 firem ze 16 zemí Evropy. Tradičními zahraničními účastníky jsou kolegové ze Slovenska, Německa nebo Rakouska. Letos přijeli i zástupci ze škol švédských, litevských a dokonce i ruských. Mezinárodní rozměr zapříčinil nutnost komunikovat v cizím jazyce a procvičit si odbornou slovní zásobu.

Velkým přínosem je nabytí znalostí, jak řešit úkoly spojené s přípravou firmy na podobnou událost a následně i procvičení aktivit v průběhu samotného veletrhu. Jedná se o velmi zdařilou akci, přinášející mnoho zkušeností nejen pro studenty, ale také pro učitele, kde si poděkování zaslouží vyučující praxe Ing. Věra Lédlová.

I pro příští rok opět plánujeme účast na veletrhu, tentokrát již s budoucími maturanty ze tříd 3MO a 3MCR. Přijeďte se i Vy podívat na pražské výstaviště v Holešovicích na expozici Kempu LABE, s.r.o..

Autor: Richard Červený 

Veletrh FF 2011 - foto

Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena