tisk.png, 294B

Projektový týden 2010


Projektový týden - podzim 2010

Velmi bohatý týden (11. - 15.10. 2010) na události završily dva dny projektového snažení druhého ročníku (2MOC). Na podkladech již skončeného projektu Business Games vytvářeli studenti v týmech své podnikatelské záměry. Všichni spolupracovali a snažili se o co nejlepší výsledek, který byl prezentován v pondělí 18. října před třídou 1MOC. Výběr publika nebyl náhodný, první ročník totiž čeká projektový týden zanedlouho a možnost vidět výsledky svých starších kolegů jim pomůže v práci na společném projektu. Všem zúčastněným patří poděkování za vloženou energii. Projektový týdne se již stal pevnou součástí výuky, bude dále prohlubován a zlepšován.

Autor: Richard ČervenýSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena