tisk.png, 294B

První ročníky byly v Ráji

Jako každoročně, tak i letos zahájily první ročníky studium úvodním kurzem. Tentokrát vybralo vedení školy Srbsko. Nikoli stát, ale vesničku v Českém ráji. Ubytování bylo zajištěno v luxusním kempu, který nabízel veškerý komfort a služby. Koho omrzelo lezení po umělé stěně, hraní stolního tenisu, plážového volejbalu, fotbalu, fotbálku, šipek, ten mohl vyrazit po krásném okolí. Společně jsme se vydali na hrad Kost, který je obklopen pohádkovou krajinou, někteří se brodili rybníkem Branžež nebo polykali kilometry cyklostezek.

Nejenom zábavou byly vyplněny tři dny pobytu. V rámci rozpracovaného časového plánu se nezapomnělo na jazykové rozřazovací testy, orientační testy z matematiky a českého jazyka. Pan učitel Kovač vedl s našimi nováčky debatu o sportu a tělesné výchově a pan ředitel se chtěl dozvědět něco o jejich pestrém životě. Ani motivace nebyla opomenuta a adrenalin stoupal při školení o bezpečnosti práce.

Držme palce žákům prvních ročníků při jejich dalším snažení a adaptaci na středoškolský způsob výuky.

Fotografie naleznete ve fotogalerii.

Autor: Vedení školySoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena