tisk.png, 294B

Kurz vykrajování zeleniny

Stejně jako se barmanský kurz stal přirozeným doplňkem vyučování, tak i kurz vykrajování zeleniny má své pevné místo ve zvyšování kvalifikace žáků oboru kuchař-číšník. Pod vedením autora publikací o carvingové (vykrajování) metodě pana Luďka Procházky, bylo do tajů vykrajování uvedeno 15 našich žáků. Po krátkém seznámení s teorií a potřebnými nástroji, došlo i na samotné vykrajování a žáci si vše podrobně vyzkoušeli. Nyní záleží pouze na absolventech, jak své nově nabyté znalosti v budoucnu zužitkují a jak s nimi naloží.

vykrajovani1.JPG, 50,5 kB

  Ukázka obdrženého certifikátu

Autor: Vedení školySoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena