tisk.png, 294B

Krátké ohlédnutí za výletem do Prahy

Třetí ročníky maturitních oborů si zpříjemnily předvánoční období a vyrazily na výlet do Prahy. Hlavním cílem bylo Muzeum hlavního města Prahy, kde je největším lákadlem Langweilův model Prahy. Ten je vyroben z lepenky a dřevěné konstrukce. V modelu nalezneme i části Prahy, které již v této podobě neexistují. Vše je doplněno o dotykovou obrazovku zajišťující osvětlení vybraných částí Prahy. Třeťáci si nenechali ujít ani unikátní 6ti minutovou projekci virtuálního průletu digitalizovaným Langweilovým modelem. Studenti oboru získali představu o podobě historické Prahy a mnoho dalších poznatků.

Autor: Mgr. Jiřina Sálusová

Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena