tisk.png, 294B

Prosinec na Podřipské škole

Velmi hektický měsíc čeká Soukromou podřipskou SOŠ a SOU o.p.s.. Prosinec je plný svátků, tradic, oslav a dalších akcí, které žákyně, žáci a vyučující již v listopadu pečlivě připravují. Stejně jako minulý rok přivítáme vzácnou návštěvu pana Dr. Radima Uzla. Dozvíme se o aktuálním vývoji v oblasti sexuální výchovy a s tím související následné problematiky. Tradicí je také akce Advent na Podřipské škole v jejímž rámci zveme základní školy k prožití vánoční atmosféry. Významnými prosincovými dny pro Podřipskou školu je rovněž období schůzky projektu Live-Learn-Work. Více než 20 studentů ze šesti evropských škol si navzájem představí tradice, svátky a kulturu svých zemí. 21. prosincový den stráví Podřipská škola aktivně, protože sportovní den nechybí ani v předvánočním čase. Veškerému prosincovému shonu předchází den otevřených dveří pořádaný poslední listopadový den, kdy se zájemci o studium mohou osobně přesvědčit o kvalitách prostředí školy a získat všechny možné informace.

Autor: Richard ČervenýSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena