tisk.png, 294B

Druhá projektová schůzka v Roudnici n. L.

Podřipská škola je hrdým hostitelem druhé pracovní schůzky projektu Live - Learn - Work. Přivítáme 24 studentů a 17 učitelů ze 6 zemí. Pro naše hosty jsme připravili bohatý program.

V úterý 12. prosince se zahájí meeting v KD Říp, kde se sejdou všichni zúčastnění. Každá ze škol zde bude prezentovat své zpracování úkolu z Polska. Uvidíme, uslyšíme a možná i ochutnáme tradiční národní svátky, písně, tance, kroje a jídla. Odpoledne je naplánována prohlídka Roudnice nad Labem s průvodci z řad studentek a studentů Podřipské školy.

Středeční dopoledne bude pro učitele pracovní, zatímco studenti vyrazí na celodenní výlet po Čechách. Navštíví Muzeum hornictví Důl Mayrau v Kladně, Muzeum másla v Máslovicích a vánoční výstavu v přerovském skanzenu.

Ve čtvrtek ráno se celá skupina přesune do Prahy, kde se naši studenti opět zhostí role průvodců. Po prohlídce české metropole se již s našimi přáteli rozloučíme.

Předem děkuji všem zúčastněný za přípravu, následnou realizaci a pomoc.

Červený ml.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena