tisk.png, 294B

Kadeřnice na veletrhu

Druhý březnový den navštívili naše kadeřnice a kadeřník mezinárodní veletrh kosmetiky a kadeřnictví World of beauty & Spa jaro 2012. Měli možnost shlédnout týmovou soutěž vizážistů a kadeřníků nebo soutěž učňů v účesovém stylingu KALIBR CUP 2012. Účastníci přijeli z celé řady zemí – Švýcarsko, Rusko, Polsko, Lotyšsko. Zajímavá byla nabídka kadeřnických potřeb a nářadí, čehož využili někteří žáci k výhodnému zakoupení, např. nůžek a hřebenů. Specializované veletrhy jsou pevnou součástí odborného vzdělávání na Podřipské škola, a proto je již v plánu další podobná akce, která proběhne v září.

Autorky: Vladimíra Vajcová, Božena PetracchiSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena