tisk.png, 294B

Mezinárodní veletrh fiktivních firem 2012

Fotogalerie

Ve dnech 20. – 22. března 2012 se naše škola zúčastnila již počtvrté Mezinárodního veletrhu fiktivních firem v pražské Incheba aréně. Tento veletrh každým rokem (18. ročník) organizuje studentská firma Antre, s.r.o. z Obchodní akademie Heroldovy sady v Praze.

Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 138 studentských firem z 10 států Evropy- Belgie, Bulharska, České republiky, Itálie, Maďarska, Rakouska, Rumunska, Slovenska, Španělska a Švédska.

Nad akcí převzalo záštitu Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, radní hlavního města Prahy paní Aleksandra Udženija a Velvyslanectví USA v Praze.

Na veletrhu jsme získávali zkušenosti v oblasti prezentace vlastní firmy, obchodování s ostatními studentskými firmami a navazování nových obchodních vztahů. Seznámili jsme se i s jinými kulturami, kde jsme mohli vyzkoušet naši znalost a i neznalost cizích jazyků.

Naše úspěchy byly střídavé. V celkovém hodnocení firem jsme skončili na 71. místě ze 136 soutěžících firem, v katalogu služeb na 14. místě ze 77 soutěžích. Kriticky jsme přistoupili k hodnocení svojí přípravy na tento veletrh a přiznali si, že musíme budoucím studentům předat tyto získané zkušenosti tak, aby se vyvarovali našich chyb.

Autor: Ing. Věra LédlováSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena