Podřipská škola v Muzeu gastronomie

17. 10. 2012

Pražské Muzeum gastronomie se stalo cílem velmi úspěšné exkurze kuchařů - číšníků a hoteláků. Návštěva přinesla žákům zajímavé informace o vývoji gastronomie od pravěku až po současnost. Žáci se seznámili s historii tepelných úprav, konzervaci potravin, vývojem kuchyní, sporáků a se špičkovou technikou současnosti. V síni slávy nás přivítali významní představitelé světové a…

DOD na náměstí 2012

24. 10. 2012

Již potřetí se Podřipská škola představila na roudnickém Karlově náměstí. Během středečního rána jsme postavili stan, roztáhli reklamní bannery, rozmístili stoly a připravili všechny další náležitosti. Poté nás již mohli navštívit kolemjdoucí, kterým byl nabízen punč na zahřátí, něco malého na zub nebo možnost se nechat učesat. Zapojili se téměř všichni, protože zbytek určených…

Live – Learn – Work v Turecku

Jeden z mezinárodních projektů Podřipské školy nese název Live – Learn – Work. O tomto zajímavém projektu jsme vás již několikrát informovali, takže víte, že je do něj zapojeno celkem 7 škol. Každá instituce postupně pořádá pracovní setkání projektových partnerů. Nazačátku října se tentokrát hostitelské role ujala střední škola z tureckého města Çinarçik. Na meetingu se řešil především závěrečný…


    Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
    nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

    telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

    Instagram RSS FACEBOOK


    Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena