tisk.png, 294B

Projektový týden 2012 - podzim

Podřipská škola připomínala poslední listopadový týden mraveniště. Každý žák i učitel pak představoval imaginárního mravenečka s přesně danými úkoly a funkcí. Projektový týden již není záležitostí jen několika vyvolených, ale každá třída byla zapojena, všichni přiložili ruku k dílu.

Budeme-li pátrat po společném tématu, tak zjistíme, že aktivity byly různorodé. Co bylo tím spojujícím prvkem? Jednoznačně touha být nejlepší a svou práci na konci týdne prezentovat ostatním. Ze třídních “semifinále” postoupily týmy s nejzdařilejšími produkty do pátečního velkého finále v Městské knihovně Ervína Špindlera. Diváci tak mohli shlédnout prezentace o penězích, turistických trasách na Podřipsku, podnikatelských záměrech, slušném chování, mezinárodních snídaních, prezidentských volbách nebo se mohli podívat na video s přehlídkou modelek učesaných, nalíčených a oblečených na ples. Bylo toho zkrátka hodně.

Projektový týden je netradiční způsob výuky, který je ale již pevnou součástí dění na Podřipské škole. Všichni zapojení si osvojili vedle faktických znalostí také schopnost spolupráce v týmu, prezentační dovednosti nebo používání informačních a komunikačních technologií. Příští projektový týden nás čeká na jaře 2013. Už se těšíme.

Kadeřnice a jejich snažení na fotografiích a videu.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena