tisk.png, 294B

Děčínská vlna 2013

Druhého ročníku soutěže Děčínská vlna se zúčastnily i dvě reprezentantky Podřipské školy. V krásných prostorách Městského divadla vznikaly účesy, ve kterých musely být zakomponovány květiny. Naše škola byla zastoupena Denisou Svobodovou a Denisou Wiesnerovou. Prvně zmíněná obhajovala krásné 5. místo z loňského ročníku. To se bohužel nepovedlo. Přesto považujeme 14. a 16. místo za velmi pěkné. Výhra je totiž na jednu stranu výborná, ale důležité jsou také zkušenosti nabyté při samotné soutěži i při přípravě. Akce se vyučujícím i žákyním líbila a všichni se již těší na další ročník.

Více fotek také na stránce Podřipské školy na Google+.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena