tisk.png, 294B

Projekt LLW pokračuje

Po krátkém zimním spánku se naplno roztáčí kola projektu Live-Learn-Work. Již za měsíc vyrazí skupina žáků a učitelů Podřipské školy na další projektový meeting do Itálie. Ve městě Padova proběhne předposlední setkání, kde se již všichni budeme zabývat tématem práce. Konkrétně půjde o to, jak uspět na trhu práce, jak se dobře připravit na přijímací řízení nebo které kompetence by měl mít každý z nás.

K tomuto tématu se váže aktivita, kterou jsme absolovovali společně s tureckými přáteli. Šlo o nácvik přijímacího pohovoru. Naše studentky hrály žadatelky o práci. Pomocí Skypu jsme zavolali do Turecka, kde se role manažerky lidských zdrojů ujala turecká žákyně. Ta svými dotazy prověřila připravenost uchazečů. Vše se odehrálo v anglickém jazyce, což přispělo k autetičnosti. Studentky si tak nejenom procvičily cizí jazyk, ale i dovednosti k úspěšnému zvládnutí pracovního pohovoru.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena