tisk.png, 294B

Úspěch na Mezinárodním veletrhu fiktivních firem

Praha, 19. – 21. března 2013

Nejlepšího umístění v historii Podřipské školy dosáhli studenti třídy 4MOC. V dílčí kategorii o nejlepší elektronickou prezentaci obsadila naše fiktivní firma Kemp Labe, s.r.o. skvělé 5. místo mezi 36 tuzemskými konkurenty.

Daleko cennější jsou ale nabyté zkušenosti z přípravy a samotné účasti na veletrhu. Jednalo se o mnoho hodin práce, ve které se uplatňovaly znalosti a dovednosti načerpané téměř ze všech předmětů za 4 roky studia. Zároveň se u studentů rozvíjely zcela nezbytné kompetence, jež jim pomohou v budoucím pracovním životě.

Na své starší kolegy se na výstavu přijeli podívat i žáci 3. ročníku. Ti si měli odvézt poznatky pro založení a následné vedení vlastní fiktivní firmy, protože činnost Kempu Labe bude pozastavena. Do čeho se 3MOC pustí, to si zatím necháme jako překvapení.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena