tisk.png, 294B

Olympiáda projektu Xenos 2013

Studium v zahraničí? Jaké výhody a nevýhody s sebou přináší práce v cizině? Na tyto
a mnoho dalších otázek se snažili najít odpovědi učitelé a žáci z 11-ti evropských států (ČR, Itálie, Rumunsko, Maďarsko, Německo, Polsko, Nizozemsko, Rakousko, Švédsko, Portugalsko, Řecko) na mezinárodní konferenci European Youth Olympics for Intercultural Openness, Tolerance and Mobility on the European Labour Market, která se uskutečnila ve dnech 24.-28.6.2013 v německém městečku Lauchhammer. Českou republiku reprezentovali žáci naší školy, Petr Pišín a Michal Rajchl.

Mgr. Šárka KubínováSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena