Projektový týden “podzim 2013”

Po vždy hektickém úvodu školního roku se vše vrátilo do klidnějších kolejí. Nastal proto příhodný čas pro uskutečnění projektového týdne. Tentokrát měla každá třída svůj vlastní úkol, resp. téma. Někdo se zabýval svou vysněnou restaurací nebo kadeřnictvím, někdo pracoval na tématu vína a někdo na projektech Den D a Krok za krokem. Během týdne dokonce vznikla i česko - anglická kuchařka, kdy všechny…

DOD na náměstí, výstavy škol a pozvánka

Tradiční představení sředních škol proběhlo 15. a 16. října v Kulturním domě v Litoměřicích. Žáci vycházející ze základních škol měli možnost seznámit se s nabídkou škol z blízkého i vzdálenějšího okolí. Podřipská škola se jako obvykle výstavy také zúčastnila. Návštěvníkům jsme prezentovali naše učební i maturitní obory. Upozorňovali jsme na dva nové maturitní obory - logistiku a personální management.…


    Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
    nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

    telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

    Instagram RSS FACEBOOK


    Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena