tisk.png, 294B

Školení PRIMAVERA ANDORRANA

Zúčastnili jsme se školení od firmy PRIMAVERA ANDORRANA pod vedením školitelky Ingrid, která nám představila značku REVLON a ECHOS LINE. Hlavním sídlem firmy je Barcelona a je rozšířena do dalších 30 zemí. Ve všech produktech se nachází ochranné složky.


Na školení byly třídy 2KKP a 3KKP obor kadeřnice. Ještě během tohoto měsíce čeká stejné školení třídy 2KK a 1KKP. Paní školitelka nám názorně předvedla různé techniky stříhání a barvení. Poté jsme se rozdělili do 4 skupin a navzájem na sobě zkoušeli něco nového. Ve skupinkách se objevily práce, jako barvení technikou ombré, melíry, přeliv a barvení konečků. Paní školitelka byla velice milá příjemná a trpělivá. Každému ukázala a vysvětlila, jak se co má správně dělat. Tyto skupinové práce se všem velice líbily, protože jsme se každý něco nového naučili.


Jsme velmi rádi, že jsme měli možnost se takového školení zúčastnit. Budeme se těšit na další školení pod vedením paní školitelky zaměřené na střihy, které bude probíhat během února 2014.

Třída 3KKPSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena