tisk.png, 294B

Školení INDOLA 2014

Dne 10.3.2014 se zúčastnily kadeřnice ze třídy 3KKP školení na společenské účesy od firmy Indola . Školení proběhlo pod vedením paní školitelky Zdeňky Stehlíkové. Od této značky jsme se také zúčastnily školení na barvení technikou Ombré.

Firma Indola spadá pod světoznámou značku Schwarzkopf a na českém trhu je od roku 2004. Disponuje rozsáhlým portfoliem výrobků a dosahuje vynikajících výsledků ve své třídě. Nabízí barvy, péči a styling.

Měly jsme možnost vidět účesy jak na dlouhých, tak i na polodlouhých a krátkých vlasech. Paní školitelka nám ukázala různé vlny žehličkou a poté nás nechala vše zkusit. Při všech činnostech byla velice nápomocná. Předvedla také různé vychytávky pro tvorbu účesů, např. účes z culíčků a obmotávání gumiček kolem vlasů, aby se v účesu nedělaly hrbolky a zároveň byl účes pevný a dobře držel.

Předvedla nám také barevné pudry, které můžeme použít pro zhuštění vlasů a dodání objemu, a zafixují se pouze běžným sprejovým lakem. Seznámily jsme se také s Hair Make-up, který vytvoří barevný efekt během několika sekund a můžeme s ním zvýraznit vytvořený účes.

Toto školení bylo velmi užitečné hlavně kvůli našim brzkým závěrečným zkouškám, při kterých nás čeká společenský účes. A mnohým z nás pomohlo i k samotnému vymyšlení a zhotovení účesu, který bychom si ke zkouškám představovaly.

Autorka: Kristýna HliňákováSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena