Výuka s tablety na Podřipské škole

Podřipská škola v Roudnici nad Labem funguje již více než 20 let. Za tu dobu se snaží neustále nabízet kvalitní služby, které zároveň kontinuálně zlepšuje. Jedním z konkrétních kroků je tzv. politika 1:1. Ta spočívá ve vybavování každého žáka maturitního oboru vlastním netbookem nebo tabletem.

Na začátku tohoto školního roku dostali prváci tablety již počtvrté. V tuto chvíli jsou tak kompletně vybaveni všichni žáci maturitních oborů Podřipské školy.

O čem se někde, hlavně na úrovni ministerstva nebo krajů, jen povídá a sní, tak Podřipská škola fakticky dělá.

“Na tuto aktivitu nečerpáme žádné dotace z evropských ani národních fondů. Je to pro nás priorita, která nám pomáhá zlepšovat běžnou výuku a zeefektvnit práci učitelů,” říká ředitel školy Mgr. Richard Červený. Dle jeho slov bude Podřipská škola v politice 1 žák - 1 tablet pokračovat i v dalších letech.

tablet-zdarma

Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena