tisk.png, 294B

Konzultace se zástupcem firmy Hyundai

V úterý 11. listopadu přijel k nám do školy pan Marek Trešl, který je Product and Brand Manager ve firmě Hyundai Motor Czech. Cílem jeho návštěvy bylo představení projektu Skills for the Future třídě 4MF. Jedná se o jednu z možností pro zpracování podnikatelského záměru nebo vedení firmy v rámci Junior Achievement.

"Projekt Skills for the Future byl vytvořen společností Hyundai Motor Europe v rámci partnerství s organizací Junior Achievement - Young Enterprise Europe a jeho cílem je zvýšit povědomí mladých lidí o dovednostech a znalostech potřebných pro jejich úspěšný start do života a budoucí profesní kariéru." 1

Co to vlastně Junior Achievement je?
"Posláním je poskytovat mladým lidem praktické ekonomické vzdělávání, rozvíjet jejich znalosti a dovednosti, inspirovat je a podporovat v aktivním přístupu k životu, aby se dovedli prosadit a úspěšně uplatnit a byli dobře připraveni pro vstup na trh práce. Junior Achievement je nejstarší a nejrozsáhlejší vzdělávací nezisková organizace na světě. Vznikla v roce 1919 v USA, dnes působí ve více než 120-ti zemích světa. Do jejích programů se každoročně zapojí na 10 milionů dětí a studentů ve věku od 6-ti do 22-ti let. Českou kancelář Junior Achievement založil v roce 1992 pan Tomáš J. Baťa." 2

Zdroje:

1 - http://www.jacr.cz/projekty/skills-for-the-future.aspx
2 - http://www.jacr.cz/o-junior-achievement/kdo-jsme.aspxSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena