tisk.png, 294B

21. mezinárodní veletrh fiktivních firem

Ve dnech 17. - 19. 3. jsme se zúčastnili 21. ročníku Mezinárodního veletrhu fiktivních firem na pražském Výstavišti v Holešovicích, v Křížkově pavilonu E, s naším projektem Kemp Labe s. r. o. . Veletrhu se účastnily školy z Itálie, Belgie, Slovenska, Švédska, Rakouska, Rumunska, Ruska, Německa a České republiky. Byl nám přidělen stánek číslo 52. V průběhu veletrhu proběhly tyto soutěže: o nejlepší stánek, o nejlepší katalog, o nejlepší prezentaci firmy a o nejlepší firmu veletrhu.

V úterý 17. 3. jsme od 10:00 do 13:00 připravovali náš stánek.
Po přípravě stánku se odevzdával katalog na recepci a dále jsme rozdávali letáky naší firmy. V 15:20 na pódiu probíhala prezentace v českém a anglickém jazyce, kde nás reprezentovali Veronika Dietlová a Pavel Štrobl. Poté jsme obchodovali s ostatními fiktivními firmami.

Ve středu 18. 3. si nechala naše firma založit účet ve fiktivní bance, kde jsme dostali fiktivní bankovky a šeky. Dále se rozdávaly letáky, vystavovaly faktury a nabízeli jsme dalším obchodníkům pobyt a služby v našem kempu.

Ve čtvrtek 19. 3. byly posledním zájemcům poskytnuty naše služby. Kolem poledne jsme uvedli stánek do původního stavu a čekali na vyhlášení výsledků.

Naše pocity z celé akce byly zcela pozitivní. Pro všechny to byla zajímavá zkušenost.

Za třídu 3HMF K. Beránková, A. Duchoslavová, Z. Filousová, L. Havlíčková, J. Hniličková

MVFF2015Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena