tisk.png, 294B

Podřipská má nové barmany

Na Podřipské škole proběhl barmanský kurz. Žáci oborů hotelnictví a kuchař-číšník se týden učili připravovat míchané nápoje pode vedením zkušeného lektora Bc. Radima Janouška.

Barmanskému umění se věnovalo 14 studentů, kterým kurz přinesl nejenom mezinárodní certifikát, ale naučili se novým dovednostem a znalostem. "Všichni účastníci absolvovali s výborným prospěchem, nejhůře s dvojkou," zdůrazňuje lektor Bc. Janoušek.

Barmanský kurz není jedinou vzdělávací akcí pod vedením externího odborníka. V lednu se na Podřipské škole uskutečnil kurz studené kuchyně, tradičně se také koná kurz vykrajování ovoce a zeleniny a v plánu je i kurz baristický, ve kterém se žáci naučí připravovat perfektní kávu.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena