tisk.png, 294B

Podřipská škola se zapojila do mezinárodního projektu

Podřipská škola z Roudnice nad Labem se stala partnerem v mezinárodním projektu Xenos (Erasmus+). Díky svým kontaktům a spolupráci na předchozích projektech byla Podřipská škola oslovena německou škoulou Wequa z města Lauchhammer. "Společně s dalšími školami z Řecka, Turecka, Itálie, Rakouska a Portugalska se do srpna 2017 budeme zabývat interkulturními kompetencemi v odborném vzdělávání a výcviku," vysvětluje Mgr. Richard Červený, ředitel Podřipské školy.
V blízké budoucnosti se vydají žáci a učitelé Podřipské školy na stáže do Turecka a Rakouska. Již na začátku dubna proběhne v Roudnici nad Labem druhá projektová schůzka, na které se určí další postup v práci na společných výstupech projektu.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena