tisk.png, 294B

Kuchaři a hoteláci si prohlédli pivovar

Dne 31.3.2016 se žáci třídy 3HMF, 4HMF, 3KKP a 2KKP v doprovodu učitelů odborných předmětů navštívili Ústí nad Labem - Velké Březno, za účelem návštěvy pivovaru Březňák.

Pivovar Březňák - Velké Březno (člen skupiny Heineken) již více než 260 let vaří pivo několika druhů tradičním způsobem a díky klasické "původní" metodě vaření piva, je pivo Březňák označováno jako "pivo staré školy".

Žáci naší školy, tak měli možnost si prohlédnout prostory pivovaru – varnu, spilku, sklepy a stáčírnu piva, kde se podrobně seznámili s jednotlivými procesy výroby piva, které jim budou nápomocny ve výuce odborných předmětů a při závěrečných zkouškách.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena