tisk.png, 294B

22. mezinárodní veletrh fiktivních firem - 2. pohled

V rámci školní praxe ve 3. ročníku jsme ve dnech 16. 3. – 18. 3. 2016 zúčastnili 22. veletrhu fiktivních firem na pražském Výstavišti v Holešovicích. Zapojili jsme se do dlouhodobé spolupráce s Antre, s. r. o., která tuto akci pořádá. Přihlásili jsme se do této soutěže s projektem Kemp Labe, s. r. o., na kterém jsme pracovali od září. Veletrhu se zúčastnilo před 100 škol z různých zemí jako například Belgie, Rumunska, Rakouska, Slovenska a České republiky. Každému byl přidělen stánek s čísly a na nás padlo číslo 52.
První den vyrazila skupina 5 lidí, aby nám vyzdobila stánek. V bance vyzvedli fiktivní peníze a šeky a mohlo začít nakupování služeb od ostatních firem. Každá z nich se zapojila do různých soutěží: o nejlepší katalog, prezentaci, plakát, stánek a o celkově nejlepší firmu.
Další dny už jsme jen vystavovali faktury, nabízeli naše služby a nakupovali. Po celou dobu veletrhu prezentovali zástupci své firmy, tak jako my.
Na konci veletrhu bylo celkové vyhlášení všech soutěží. Naše nejúspěšnější umístění bylo v soutěži o nejlepší katalog, kde jsme skončili na 10. místě. Poté jsme sklidili náš stánek, odevzdali peníze a odjeli zpět do školy.
Odnesli jsme si s sebou dobré zkušenosti v komunikaci s lidmi, vystavování faktur a spoustu dalších.


Zástupci třídy: Vacková, Exnerová, Topolová, Šílová, CaltováSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena