tisk.png, 294B

Kadeřnice a kadeřníci navštívili veletrh

Dne 9. 9. se kadeřnice a kadeřníci 1. a 3 ročníku zúčastnili kadeřnicko-kosmetického veletrhu Expo beauty v Praze. Výstava se konala ve dvou halách. Více tam bylo kosmetických věcí, které jsme si mohli vyzkoušet. Našlo se tam i pár stánků s kadeřnickou kosmetikou. K vyzkoušení bylo mnoho novinek např. dlouho trvající rtěnka, kterou si vyzkoušela žákyně 1. ročníku, různé masáže, modeláž nehtů a také permanentní make-up. K zakoupení bylo několik šamponů, masek, ale také několik vyživujících a pečujících olejů na vlasy. V jedné z hal bylo představení společenských účesů, která byla velice zajímavá. Veletrh se nám líbil, jen doufáme, že na dalším bude více kadeřnických stánků.

Za žákyně obou ročníků napsala Michaela Šedivá z třídy 3KKPSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena