tisk.png, 294B

Odborné školení kadeřnic

Dne 20.9. se kadeřnice a kadeřníci 1. a 3. ročníku zúčastnili školení od firmy Lakmé, který představila paní Dagmar Holcová. Paní školitelka nám představila několik produktů vlasové kosmetiky např. tónovací šampon, vyživující šampon a masky, přípravky na ochranu před sluncem a tepelných úprav, ale také různé barvy. Vše jsme si po přednášce mohli vyzkoušet a tak žákyně 3. ročníku barvily žáky z 1. ročníku. Barvy byly syté a hezky barevné. Po barvení se vlasy umyly různými druhy šamponů a nanášely se masky. Po mytí a regeneraci byly vlasy hebké, voňavé, vyživené a lesklé. Jen jedna barva nechytla, tak jak jsme se představovaly, ale i tak se nám s přípravky pracovalo velmi dobře. Těšíme se na další školení od firmy Lakmé.

Za žákyně obou ročníků napsala Michaela Šedivá z třídy 3KKP

Skoleni_kad

 

Skoleni_kadSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena