tisk.png, 294B

Kadeřnice a kadeřníci umí plést copánky

Dne 6. 10. 2016 v naší škole jsme se zúčastnili kurzu pletení copánků. Školitelka Hanna Balon přijela z Ostravy. Provedla nás světem copánků, ukázala a předvedla různé techniky a nové způsoby pletení vlasů v kombinaci s účesy. Například holandský cop, vodopád a různé typy.
Vše jsme si vyzkoušeli na našich modelkách z I. ročníku. Názorné předvedení se nám líbilo, bylo srozumitelné, i když pro některé z nás příliš rychlé, ale vše jsme zvládli.

Dne 11. 10. 2016 jsme se zúčastnili přednášky o španělské značce Lakmé. Paní Dagmar Holcová nás provedla světem barev, šamponů a jiných produktů na vlasy. Byla velmi laskavá, spolehlivá a se vším nám poradila. Kadeřnické výrobky jsme si mohli vyzkoušet na sobě. Této příležitosti jsme hned využili a melírovali jsme, barvili, prováděli jsme regenerační a objemové masky. Přednáška se nám líbila a odnesli jsme si z ní i dost zkušeností. Těšíme se na další školení této značky.

Za kolektiv kadeřnic z 2KKP Michaela HubálkováSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena