tisk.png, 294B

Lyžařský kurz 2017

V neděli 8. ledna 2017 jsme odjezdem z Roudnice n. L. do Herlíkovic u Vrchlabí zahájili lyžařský kurz.
Po příjezdu jsme si odnesli zavazadla a šli na svah. Lyžovali jsme dvě hodiny. Potom jsme se šli převléknout a vybalit si osobní věci. Naplánovaná večeře proběhla pode plánu a po vyslechnutí základních informací o průběhu, organizaci a zásadách chování jsme měli osobní volno. Večerka byla v 22:00 hodin. Druhý den po snídani opět následovalo lyžování. Vydrželi jsme do 12:00 hodin, kdy jsme se odebrali na oběd. Po dvou hodinách odpočinku na chatě jsme se opět přesunuli na svah.

Tento harmonogram jsme dodržovali celý týden až na třetí den výcviku. Odpolední program jsme věnovali návštěvě Muzea ve Vrchlabí. Ve městě jsme si nakoupili a po návratu na chatu si užívali osobní volno a večeři.
Večer nás čekala přednáška o lyžích a lyžařských stylech. Další den se odehrával podle harmonogramu a večer nás čekal kvíz. Poslední den jsme šli lyžovat pouze dopoledne a odpoledne jsme jeli domů. Cesta trvala zhruba dvě hodiny a nakonec jsme šťastně dojeli až do Roudnice.

Co na závěr? Měli jsme skvělé počasí, kvalitní přírodní sníh, úžasnou atmosféru a příjemný doprovod.

Adéla HavlákováSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena