tisk.png, 294B

Právo na spravedlivý proces

V pondělí 16. ledna 2017 k nám z Prahy přijel přednášet pan profesor Klíma o „Právu na spravedlivý proces." Toto téma jsme si před jeho příjezdem vybrali z nabídky Metropolitní univerzity Praha. Jeho přednáška byla velmi poučná, pan profesor nám vyprávěl zajímavé příklady z praxe. Poté nám dal prostor se vyjádřit, jak bychom se v dané situaci zachovali my. Mezi témata, která jsme si vyzkoušeli v praxi, patřilo „Soused a můj rozbitý skleník", "Myslivec, který vystřelil pro varování osob v lese a jednoho postřelil" a "Trable u kadeřníka". Velmi nás to bavilo a všichni jsme hltali každé slovo přednášejícího.

Kateřina Bžunková, 4HMFSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena