tisk.png, 294B

Edison 2017

1. - 7. 10. 2017, Roudnice nad Labem
Podřipská škola měla opět velkou čest hostit zahraniční vysokoškolské studenty z celého světa. V rámci projektu Edison organizace AISEC seznamovali studenti žáky a učitele se svými zeměmi, kulturami, náboženstvím nebo národní kuchyní. Pro žáky Podřipské školy to také byla perfektní příležitost k procvičení angličtiny a získání nových kamarádů.

Od pondělí do čtvrtka jednotlivým třídám postupně představovali své prezentace zahraniční studenti z Rumunska, Ukrajiny, Gruzie, Alžírska, Íránu a Indie. V pátek se role obrátila. Žáci Podřipské školy si připravili svůj program pro hosty. Všechny třídy se zhostily svého úkolu velmi svědomitě a hezky. Páteční dopoledne proběhlo hladce, především díky třídě 3HML. Děkujeme "Edisonům" za návštěvu a již nyní se těšíme na novou partu, která přijede příští rok.

EdisonSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena