tisk.png, 294B

Erasmus+ v Roudnici n. L.

V týdnu od 9. do 13. října k nám do školy přijeli studenti z Německa. Navštívili nás v rámci projektu ICVET (Erasmus+). Na programu byla celá řada aktivit. První den začal s Ice Breaking Activities a Euro Euro Fun, abychom se lépe poznali a také se dozvěděli něco o jejich kultuře a životě. Na konci vyučování byla prohlídka po Roudnických památkách. Další den jsme hráli hru Europa Café o aktuálních tématech. Diskutovali jsme, řešili a sdíleli naše názory na příklad na rasismus, terorismus atd. Poté jsme přidávali více otázek do hry Euro Euro Fun. Po obědě jsme navštívili Terezín. Ve středu byl výlet do Prahy a prohlídka památek. Ve čtvrtek němečtí studenti připravili výuku v angličtině o kompetencích turistického průvodce. Poté byl výlet do Mělníka. V pátek proběhlo rozloučení, třída 1HML pomáhala v kuchyni s vařením a přípravou chlebíčků. Třída 2HML udělala nástěnku s fotkami z celého týdne. Třída 3HML připravila kvíz a video. Po obědě bylo hodnocení celého týdne a poté naši kolegové z Německa odjeli.

Za pomoci svých spolužáků znamenal Richard Jelínek ze třídy 3HML

ICVETSoukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena