tisk.png, 294B

Spolupráce s firmou 2JCP

Podřipská škola nabídne od příštího školního roku nový maturitní obor s názvem nové technologie. Na přípravě tohoto oboru započala spolupráce s úspěšnou firmou 2JCP.

Podepsaná dohoda mezi firmou a školou zaručuje řadu výhod. "Největší přínos vidím v propojení terorie a praxe nebo v pozitivním ovlivňování obsahu učiva ze strany 2JCP", vysvětluje Ing. Červený, ředitel Podřipské školy.

Partnerství se strojírenství firmou 2JCP není jediné. Podřipská škola úspěšně spolupracuje např. s Hotelem Horal ve Špindlerově Mlýně, s řadou gastro provozů (Steakgrill) nebo s o.p.s. Říp, která provozuje nové informační centrum v Roudnici nad Labem.

Obor nové technologie propojuje technickou oblast s ekonomickou. Žáci si budou osvojovat znalosti a dovednosti z ekonomiky, účetnictví, marketingu, managementu a zároveň se naučí kreslit 3D modely, základy robotizace, algortimizace, čtení technické dokumentace apod.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena