tisk.png, 294B

Poslední meeting projektu Live - Learn - Work

Dva roky uběhly jako voda a osud projektu Live - Learn - Work se naplnil. Podřipská škola měla tu čest účastnit se projektu v rámci programu Comenius již podruhé. Tentokrát se jednalo o akci, do které bylo zapojeno celkem 7 škol ze 7 zemí Evropy, resp. Asie (Turecko).

Dvouleté snažení žáků a učitelů vyvrcholilo na meetingu v rumunském městě Falticeni. Na účastníky, včetně 2 žákyň a 2 vyučujících z Podřipské školy, čekal bohatý kulturní a vzdělávací program. Vzhledem ke třetímu slovu v názvu projektu byl meeting zaměřen na pracovní trh a možnosti dalšího studia.

Čím byl projekt Live - Learn - Work pro Podřipskou školu a hlavně co přinesl žákům i vyučujícím? Pracovní týmy se vydaly na schůzky do šesti zemí, poznaly školy, různé kultury, zvyky, přístupy a odlišná prostředí. Každý z účastníků si odnesl minimálně tolik, kolik sám přinesl. Velmi cenné zkušenosti, poznatky a názory mohly každého obohatit. Do běžného života si pak přenesme alespoň to, že bez znalosti cizích jazyků budeme v Evropě ztraceni a izolováni. Žijme, učme se, pracujme.Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s.
nám. Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem

telefon +420 416 839 064    E-MAIL info@podripskaskola.cz

Instagram RSS FACEBOOK


Copyright © 2011 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o. p. s. - Všechna práva vyhrazena